Etika v podnikaní
2020/2021
Zoznam bol aktualizovaný 22. septembra 2020
Škola | Učiteľ |
---|---|
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom | Ing. Jana Pomajbová |
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra | Ing. Zuzana Krajňáková |
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra | Ing. Viera Zlatohlávková |
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra | Ing. Patrícia Halajová |
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra | Ing. Eva Bellová |
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca | Ing. Erika Padychová |
Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava | Mgr. Dana Mockovčiaková |
Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová | Ing. Darina Krónerová |
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava | Dana Gálová |
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo | Ing. Mgr. Anna Bránická |
Stredná Športová Škola, Trieda SNP 104, Košice | Jaroslava Cvoreňová |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava | Mgr. Soňa Mináriková |
Obchodná akadémia, Nám.hrdinov 7, Šurany | Mgr. Katarína Čviriková |
Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš | Mgr. Adriana Guothová |
Obchodná akadémia, Jesenského 259/6, Považská Bystrica | Ing. Miriam Lidajová |
Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica | Ing. Soňa Jonaštíková |
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice | Ing. Mária Hauliková |
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice | Mgr. Lýdia Cziriová |
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava | Mgr. Ing. Martin Pagáč |
Súkromná spojená škola, Biela voda 2, Kežmarok | PhDr. Jana Mašlonková |
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava | Mgr. Viera Mazúrová |
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice | Ing. Jana Bakovková |
Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9, Banská Štiavnica | Ing. Renáta Krištoffová |
Stredná odborná škola služieb, Ulica sv. Michala 36, Levice | Mgr. Anna Svetíková |
Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš | Ing. Stanislava Pethövá |
Stredná odborná škola strojnícka, Ul. pplk. Pľjušťa 29, Skalica | Mgr. Danka Hnilicová |
Stredná odborná škola strojnícka, Ul. pplk. Pľušťa 29, Skalica | Ing Katarína Korčáková |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava | Mgr. Magdaléna Ochabová |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava | Mgr. Libuša Podhradská |
Gymnázium, Park mládeže 5, Košice | Ing. Albín Sakal |
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice | Ing. Kvetoslava Danková |
Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy | Tatiana Znancová |
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky | Ing. Henrieta Takácsová |
Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, Spišská Nová Ves | Ing. Alica Vitková |
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany | Ing. Jaroslava Ostrožlíková |
Stredná odborná škola polytechnická J.A.Baťu, Rastislavova 39, Svit | PaedDr. Miriam Sterczova |
Stredná odborná škola lesnícka a drevárska J.D. Matejovie, Hradná 534, Liptovský Hrádok | Ing. Radoslava Šmihovská |
Súkromná škola umeleckého priemyslu, Môťovská cesta 8164, Zvolen | Mgr. Ivica Laurincová |